Відома в Україні співачка, одна з найскандальніших артисток в шоу-бізнесі, яскрава актриса, детектив шоу "Маска", головна "Королева" сцени Оля Полякова виступила з популярною піснею. Співачка заспівала свій трек "Ночная жрица" і показала запальне відео з виступу.

Відповідним відео Оля Полякова поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Популярна артистка вміє створити скандал на рівному місці, якщо її щось дістало або роздраконило. Але, незважаючи на це, Полякова вміє робити справжнє шоу під час своїх виступів. Вона вбирається завжди в короткі наряди, хвалячись довгими ногами, і виступає дуже голосно.

Так само вона виступила і цього разу на сцені "Дизель шоу" зі своєю популярною піснею "Ночная жрица". Артистка вбралася у відвертий наряд з великими крилами, виступаючи на сцені з молодими хлопцями.

"Нічні жриці, ви вже почали готуватися до літа? 😁 Концерт @dizelstudio "Весна. Любов. Суперхіти "🌷 #оляполякова #ночнаяжрица", - підписала своє відео Оля Полякова.

Фоловери української артистки не залишилися осторонь, тому вже за мить Оля змогла читати їхні коментарі.

"Я не здивуюся якщо ви самі писали текст цієї пісні))) ну прикол так)👏", "Голос🔥 🔥 🔥 🔥", "вже два тижні без солодкого 💪", - написали фоловери Олі під її відео.

Коментарі зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Коментарі зі сторінки Олі Полякової в Instagram

Коментарі зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Коментарі зі сторінки Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Оля Полякова випробувала свою косметику на 9-тирічній доньці.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Оля Полякова показала яскравий анонс шоу "Маска".

Також портал "Українці" писав, що відома співачка Оля Полякова показала, як вона відзначила день народження своєї старшої дочки Маші.