Знаменита українська актриса, колишня "Холостячка" Ксенія Мішина розмістила шикарний пост в соцмережі. Вона показалася в ніжному вигляді невинної дівчини і звернулася до жіночої аудиторії.

Відповідний пост Ксенія Мішина розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Дорогі, дівчатка!Я вітаю нас з прекрасним нашим днем! 8 березня! І хочу, щоб відчуття цього весняного свята жили в нас безперестанку. Кожен новий день в любові, увазі і турботі...Бажаю кожній з вас знайти в собі "Богиню", це прекрасне почуття, розуміння своєї унікальності, вічності, достатку і тонкої енергії.Нехай кожна з вас знайде свою силу, розкриє свій безцінний жіночий секрет і призначення...Любіть себе, цінуйте і вірте!", - підписала знімок популярна актриса.

Крім цього, відома дівчина сказала, що труднощі важливо проходити з насолодою.

"Проходьте всі портали труднощів з насолодою, тому що саме воно є джерелом нашого творення, головним правилом на шляху. І пам'ятайте, ваше щастя-всередині вас! Величезна всесвіт з безліччю можливостей, нескінченною любов'ю і магією!", - звернулася до аудиторії Ксенія.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Численні підписники української зірки не змусили себе чекати і почали залишати чималу кількість коментарів під привітаннями актриси.

"Згадалися" 50 Відтінків": Моя внутрішня богиня затанцювала 💃 🔥 зі святом! ⚘", "Одні. Милота с. Святом. Весни😢 😢", "зі святом улюблена Ксенія❤️❤️❤️❤️❤️", "зі святом і вас Ксюшенька❤️ Наша улюблена, ніжна, красива, мудра, чарівна, приголомшлива, але в той же час і сильна дівчина 💫 💞 щастя вам і безмежної любові❤❤️🙌", - залишають відгуки фоловери української актриси.

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що відома актриса Ксенія Мішина розповіла про велику силу слова.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Ксенія Мішина показала публіці рекламу зі своєю участю.