Відома українська співачка, дизайнер і ведуча, екс-солістка групи "Віа Гра" Анна Седокова показала шикарний фотознімок зі своїм молодим чоловіком Янісом Тіммою. Вона вирішила розповісти, хто така жінка, і яку роль вона грає в житті.

Відповідну публікацію Анна Седокова розмістила у своєму профілі в Instagram.

Відома артистка зробила розкішне фото зі своїм чоловіком Янісом Тіммою на даху. Вона одягнена в довгу вечірню сукню і чорний піджак, а її чоловік – в білу сорочку і темні штани. Подружня пара тримається за руки і в обнімку танцюють.

"Красива жінка - це професія. І якщо вона досі не влаштована, її засуджують і кожна версія має своїх безумовних прихильників. Їй, з самого дитинства вигодуваної не байками, залишитися однією а, значить, безсилою, набагато страшніше, набагато небезпечніше, ніж якщо б вона не вважалася красивою. Нехай вдосталь гортають романи минулі, нехай марять поганулі заїжджими принцами. А в рідкісній професії казкової жінки є навички, таємниці, і суворі принципи. Йде вона мовчки по вулиці трепетній, сидить як на троні з друзями заклятими. Доводиться жити-щодня розстріляною натяками, чутками, зітханнями, поглядами. Подругам вона посміхається весело. Подруги дадуть відповідь і тут же образяться ... Красива жінка-це професія, а все інше – суцільне аматорство!",- написала у своєму пості Анна Сєдокова.

Скріншот зі сторінки Анни Сєдокової в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Сєдокової в Instagram

Підписники української співачки помітили новий пост в її профілі і стали його коментувати.

"Пара симпатична, але шлюб буде не довгим. Шкода, але як то як.. Ні вік, ні інтереси, пацану потрібні діти одні мінуси ..🔥 🔥 🔥", "Ганнуся не народжуйте ви від усіх підряд 🙌 ви не правильно все зрозуміли ...", - написали фоловери Ані.

Коментарі зі сторінки Анни Сєдокової в Instagram
Коментарі зі сторінки Анни Сєдокової в Instagram

Коментарі зі сторінки Анни Сєдокової в Instagram
Коментарі зі сторінки Анни Сєдокової в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Анна Седокова вирішила розіграти запрошення на її онлайн-концерт.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Анна Седокова поділилася ефектним відеороликом.

Також портал "Українці" писав, що відома співачка Анна Седокова показала ніжне фото з Янісом Тіммою.