Популярна українська співачка, спокуслива модель і зірка журналу, талановита актриса, гаряча і відверта Даша Астаф'єва показала пікантні знімки. Дівчина поділилася кращими фільмами, які вплинули на її внутрішній світ, і показала фото в леопардовій білизні.

Відповідний пост Даша Астаф'єва розмістила у своєму профілі в Instagram.

Модель і актриса показала спокусливі фото у відвертій леопардовій нижній білизні, золотистих рукавичках і сіточці на голові. Даша вирішила похвалитися своєю розкішною фігурою і соковитими формами.

Фото Даші Астаф'євої
Фото Даші Астаф'євої

"Приємно говорити з вами тут про те, що я люблю по-справжньому... Багатьох дивує, чому у мене досі так мало передплатників) а я радію, що ви такі класні, справжні і головне, мої! З багатьма ми можемо говорити в ЛЗ, ділитися, обговорювати загальні гострі теми і підтримувати один одного. Я несу відповідальність за всі ваші історії та визнання... і часом думаю, якщо б їх було більше, мені було б складніше", - почала свою промову Даша Астаф'єва.

Вона підкреслила, що їй сподобався фільм "один вдих", "Аферистка" і "Полетта". Дівчина розповіла про те, про що йде мова в цих фільмах, а також чому вони їй запали в душу.

"Прям вечір мрії) Кутайтеся в пледи, беріть Козинаки, забивайте косячок - завтра складний день", - написала також Даша.

Нагадаємо, що популярна українська співачка Даша Астаф'єва звернулася до фанатів з цікавим питанням.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома модель Даша Астаф'єва показала ефектне відео.

Також портал "Українці" писав, що модель і актриса Даша Астаф'єва розповіла, як полюбити себе.