Відома українська телеведуча, мандрівниця, справжня телезірка, колишня учасниця тревел-шоу "Орел і Решка" Жанна Бадоєва потішила аудиторію шикарним знімком у соцмережі. Вона показалася в красивому вигляді леді і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Знаменита телезірка постала перед публікою в красивому вигляді справжньої мадам - пишна і стильна зачіска, коричневе плаття в білий горошок і пальто сірого кольору.

Варто відзначити, що даний образ дуже підходить Жанні, вона виглядає дуже ефектно, а її погляд пронизливий до самих кісток.

"Часто чую, що я оптиміст! Але насправді я реаліст!!! Позитивний реаліст))) Я бачу все дуже реально, але не згущую фарби))) а ви хто: песиміст, оптиміст або реаліст?", - підписала публікацію телезірка.

Фото Жанни Бадоєвої
Фото Жанни Бадоєвої

Фолловери талановитої телеведучої ретельно стежать за кожним постом своєї улюблениці, залишаючи чималу кількість відгуків під кожним з них.

"Я всі разом! Іноді реаліст, іноді песиміст а колись оптиміст ❤️", " реаліст! 🔥Зі святом !🌷🌷🌷🌷", "Реаліст! 🔥😍👏❤️", "S 8 Marta!", "💯Позитивний реаліст 😉 👌 рибки-вони такі "рибки"️️️", "я як Ви! З 8 Березня! 💐", "Зі святом весни🌷 🌷 🌷","я захоплююся вами😍 енергетика у вас нереальна🔥 зі святом🌹", - коментують пост юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Нагадаємо, що знаменита мандрівниця Жанна Бадоєва показала справжній рай для української аудиторії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телеведуча Жанна Бадоєва в цікавому образі звернулася до публіки.

Також портал "Українці" писав, що Жанна Бадоєва розповіла українцям, як живуть пенсіонери закордоном.