Знаменита українська телеведуча і актриса Лілія Ребрик розмістила пост у соцмережі. Вона показалася в шикарній сукні серед величезної кількості квітів і привітала жіночу аудиторію зі святом весни.

Відповідний пост Лілія Ребрик розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

"Зі святом весни 💕 💐🌹 можна як завгодно ставитися до 8 березня: можна його ненавидіти або навпаки - обожнювати, можна ігнорувати, а можна - чекати з нетерпінням! Зрештою, немає нічого поганого в тому, щоб отримати ароматний букет улюблених квітів, щоб дозволити комусь побалувати себе або побалувати себе самій якоюсь дрібничкою або навпаки - чимось, чого давно хотілося і все відкладалося «на завтра». Звісно, хай таким буде кожен день, але всі ми знаємо, що так не буває, тому бодай раз на рік можна собі дозволити і більшого!", - підписала публікацію успішна телеведуча.

Крім цього, Лілія написала про те, що щаслива жінка випромінює неймовірну енергію.

"Сила жінки в її внутрішньому відчутті щастя. Коли жінка щаслива, вона має просто вулканічну енергію! Саме тому я завжди кажу: я зобов’язана бути щасливою, а більше я нічого не зобов’язана 😆! Чоловіки, ваша думка у цьому делікатному питанні теж надзвичайно цікавить 🙏!!",- написала Лілія.

Лілія Ребрик//www.instagram.com/liliia.rebrik/
Лілія Ребрик//www.instagram.com/liliia.rebrik/

Численні підписники телеведучої не змусили себе чекати і почали залишати незліченну кількість коментарів під знімками актриси.

"Вітаю Вас Лілія з 8 березня! бажаю вам золотого щастя, міцного здоров'я, взаємного кохання, море квітів і здійснення всіх бажань🤗 💖 😘", "Зі святом 🔥 кожній дівчині за подарунком, ми заслуговуємо на це❤️"," Зі святом вас, Лілія.Ви, як квітка, шкірного дня нас радуєте.І ім'я ваше квіткове , ніжне, красиве.😍😍😍❤️❤️❤️", - залишають відгуки фоловери зірки.

Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram

Нагадаємо, що українська актриса Лілія Ребрик звернулася до публіки під час хвороби.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна артистка Лілія Ребрик повідомила фанатам неприємну новину.

Також портал "Українці" писав, що популярна телеведуча Лілія Ребрик показала публіці свою підростаючу дочку.