Відомий український радіо- і телеведучий, екс-герой романтичного телепроекту "Холостяк", люблячий чоловік і майбутній тато Микита Добринін показав миле відео. Він скористався спеціальним додатком, щоб показати, яким розміром буде його майбутня дитина.

Відповідним відео Микита Добринін поділився у своєму профілі в Instagram.

Не так давно фанатів Микити порадувала новина про те, що в їх з Дашею квіткової сім'ї з'явиться дитина. Вони поділилися цією новиною, коли відпочивали разом на Мальдівах. З тих пір профіль ведучого поповнюється різними постами, які він присвячує майбутньому малюкові.

Цього разу Микита вирішив показати, якою буде його майбутня дитина. Він скористався спеціальним додатком, щоб показати, яким розміром буде його малюк через тиждень.

"Таким будеш наш малюк вже через тиждень🤍. Дивлюся і не можу повірити, як швидко він росте) дивимося темпи зростання і проекції малюка на цих рядках в додатку для батьків", - написав Микита в своєму пості.

Шанувальники українського ведучого стали коментувати його публікацію під його відео.

"Але телефончик краще з животика прибрати я думаю...", "І я постійно сиджу, дивлюся...як там, що там...дуже цікаво❤️", "блін, так круто що зараз можна подивитися навіть так😍", "вже буде зовсім великий 😇 Прекрасно що зараз є стільки різних додатків", - написали із захопленням фанати Микити і Даші.

Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін зачарував милим фотознімком з Дашею Квітковою.

Як раніше повідомляв портал " Українці", відомий радіоведучий Микита Добринін поділився враженнями від відпочинку в Єгипті.

Також портал "Українці" писав, що популярний телеведучий Микита Добринін звернувся до хлопців.