Популярна українська телеведуча, справжня зірка, член журі на гумористичному проекті "Ліга Сміху", чарівна Маша Єфросиніна порадувала аудиторію відеороликом у соцмережі. Вона показалася в домашньому вигляді і поспілкувалася в режимі "online" на цікаву тему.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Успішна телеведуча присвятила публікацію рівноправності. Вона заговорила про домашнє насильство і звернулася до жіночої аудиторії з пропозицією організувати "Марш Жінок" 8 березня в Києві.

"8 березня о 13: 00 Марш жінок на Михайлівській площі.1. Чому феміністки не їдять чоловіків? 2. Чому важливо нагадувати собі про свої права і свободи? 3. Чому блокують підписання Стамбульської конвенції? 4. Скільки жінки будуть гинути від домашнього насильства в нашій країні? Про це наша розмова з засновницею @marshzhinok Оленою Шевченко", - підписала відеоленту знаменитість.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

Мільйонні фоловери знаменитої телеведучої не змусили себе чекати і почали залишати незліченну кількість відгуків під постом своєї улюблениці.

"😍Марія, ви як завжди велика молодець", "дуже крута розмова", " Дякуємо! Цей ефір був неймовірний!", "Маша, спасибі вам за підтримку", - коментують Відеоролик юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram
Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram

Нагадаємо, що Українська телезірка Маша Єфросиніна звернулася до публіки на честь прийдешньої весни.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна телеведуча Маша Єфросиніна взяла інтерв'ю у чемпіонки світу.

Також портал "Українці" писав, що українська зірка Маша Єфросиніна розчулила публіку теплими кадрами зі своїм чоловіком.