Медіум попереджає, що поруч з виконавицею знаходяться мертві люди

Відомий екстрасенс зробив страшне передбачення щодо майбутнього 71-річної співачки Алли Пугачової. На думку медіума, Примадонні загрожує величезна небезпека, оскільки всюди її супроводжує злий дух. Нібито це якийсь покійний чоловік, який харчується життєвою енергією Алли Борисівни і не дає їй спокійного життя.

Алла Пугачова і Максим Галкін
Алла Пугачова і Максим Галкін

"Поруч з нею знаходиться стороння сутність, померлі люди. Це дорослий чоловік, він щось від неї хоче, хоче їй допомогти, але, перебуваючи тут, йому потрібно чимось харчуватися. І він харчується її життєвою енергією. Я робила розклад, діагностику на чакри, вийшло те, що п'ята чакра знизу у неї закрита, ця чакра відповідає за щитовидну залозу. Її ще турбують ноги", - заявив фахівець в інтерв'ю програмі "Ти не повіриш!" на пропагандистському каналі НТВ.

Доступні пресі медичні діагнози підтверджують слова екстрасенса. Згідно з наявними відомостями, Пугачова давно страждає від хворих суглобів і проблеми з щитовидкою.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

Невже вони викликані діяльністю потойбічних сил? Втім, близькі Алли Борисівни стверджують, що вона відчуває себе відмінно — принаймні, для своїх років. Не так давно з Примадонною бачилася її хороша подруга, колишня солістка групи» Пропаганда " Вікторія Вороніна, постійно проживає в Нью-Йорку (США).

"Ми з нею завжди на зв'язку, хоча я не люблю зловживати її аудієнцією. Вона прекрасно виглядає, можу тільки постукати по дереву за неї. Вона свої завдання мені як автору і композитору озвучила. Ми обговорили ряд творчих ідей і сказали один одному: до зустрічі", - повідомила Вороніна.

Алла Пугачова та Максим Галкін з дітьми
Алла Пугачова та Максим Галкін з дітьми

Що ж стосується самої Алли Борисівни, то вона відноситься до екстрасенсів вельми насторожено. Артистка визнає, що у неї в житті є проблеми, проте пояснює їх віком і особливостями організму. А ось паранормальні явища дружина Максима Галкіна називає» мутью", в яку не треба лізти. Таким чином, застереження екстрасенса вона вирішила проігнорувати.

"Нумерологією не захоплююся. Хтось лякає там якимись двійками. Але знаєте що? Жити треба миттю, добре і добре. Взагалі, я в каламуть не лізу", — заявила Пугачова, яку цитує НТВ.