Екс-народний депутат України, знаменитий співак і ректор університету, професор і народний артист Михайло Поплавський знову насмішив фанатів новим відео. Він постав перед камерою в різних образах декількох країн і потішив шанувальників, показавши свій артистизм.

Відповідне відео з'явилося на офіційній сторінці Михайла Поплавського в Instagram.

Ні для кого не секрет, що Михайло Поплавський є не тільки легендою сцени. Останнім часом він став блогером і частенько намагається слідувати молодіжним трендам. Співак навіть створив свій аккаунт в додатку Tik Tok, де показує своє почуття гумору.

Український артист вирішив зняти відео, на якому він постав у кількох образах з різних країн. Спочатку він переодягнувся в британця, потім-у француза, а в кінці він став українцем.

"Котлети жаряться, пиво холодне! Українці шарять 😉 Нарешті вихідні 🤗 Пишіть, що готуєте сьогодні?", - поцікавився Михайло Поплавський у своїх фоловерів.

Шанувальники, які люблять стежити за появою нових публікацій Михайла Поплавського, залишили безліч коментарів під його новим постом.

"Подобається дивитися на Вас та на Ваші дивовижні і чудові відео !💌", "Дуже круто ❤️❤️❤️❤️❤️", "Ви надзвичайно щира та відкрита людина😍😍😍😍😍😍😍", - із захопленням пишуть фанати українського співака.

Коментарі зі сторінки Михайла Поплавського в Instagram
Коментарі зі сторінки Михайла Поплавського в Instagram

Коментарі зі сторінки Михайла Поплавського в Instagram
Коментарі зі сторінки Михайла Поплавського в Instagram

Нагадаємо, що український співак Михайло Поплавський показав новий кліп у цікавому стилі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", народний артист України Михайло Поплавський підняв важливу тему.

Також портал "Українці" писав, що популярний артист Михайло Поплавський насмішив фанатів кумедним відео.