Знаменита артистка, успішна актриса, популярна співачка, хрещениця Ірини Білик Аліна Гросу потішила фанатів публікацією в соцмережі. Вона показалася в строгому образі і розповіла публіці трохи фактів про себе.

Відповідну публікацію Аліна Гросу розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Трохи фактів про мене:) 3 з них - помилкові 🤪 а наскільки добре ви знаті мене ОТГ відгадаєте які?) 1️⃣Не вмію їздити на велосипеді 2️⃣Вивчала в життя потроху 7 мов, включаючи японський 3️⃣Ніколи не була в Англії 4️⃣Знаю всі столиці в алфавітному порядку 5️⃣Закінчила курси екстремального водіння 6️⃣ Боюся бджіл 7️⃣ У мене алергія на алкоголь 8️⃣ У мене дві вищі освіти 9️⃣ Була двічі у шлюбі 🔟 Знялася в 20 картинах 1️⃣1️⃣ Одного разу я впісялася на сцені🙈 1️⃣2️⃣ Вмію робити сальто 1️⃣3️⃣ Одного разу співала на аудиторію в 40 000 чоловік 1️⃣4️⃣ Не люблю кабачкову ікру і цукіні 1️⃣5️⃣ На сцені майже 22 роки 😋", - написала Аліна Гросу.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Багатотисячні підписники талановитої артистки ретельно стежать за кожним постом і особистим життям своєї улюблениці. Вони активно коментують кожен пост своєї улюблениці, і цей - не став винятком.

"5 точно не правда, я впевнена на 100%", "6,9 і напевно 1", " Вам дуже личити такий образ, особливо зачіска🖤🖤🖤", "4 , 9 , 12", "донечка ти агонь 🔥", "Ви НЕЙМОВІРНО красива 😍", - підписала свій пост українська актриса.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що талановита українська зірка Аліна Гросу знялася в кліпі у Михайла Поплавського.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна артистка Аліна Гросу показала серіал зі своєю участю.

Також портал "Українці" писав, що успішна актриса Аліна Гросу показала аудиторії нову любов.