Популярна українська співачка, дизайнер і інста-блогер, учасниця танцювального телепроекту "Танці з зірками" і солістка групи "НеАнгели" Слава Камінська засмутила фанатів. Вона розповіла про розпад своєї групи, яка радувала українських глядачів цілих 15 років.

Відповідну публікацію Слава Камінська оприлюднила у своєму профілі в Instagram.

Артистка розповіла про те, що її група, яка була дуже популярною і радувала українську сцену 15 років, розпадається. Кожна з солісток вирішила йти своїм шляхом, тому Слава вирішила подякувати своїй публіці. Вона згадала всі виступи, прикріпивши відео.

"У горі і в радості, на весіллях і розлученнях, в ейфорії і в пмс😂 а, головне, під час двох вагітностей — ми завжди були разом. Це були прекрасні (але іноді такі ж важкі😂 😂 😂) 5475 днів. 15 років, 5 альбомів, більше 20 кліпів, купа номінацій і статуеток — все на двох. НеАнгели-вже історія. Мені не подобається слово" розпалися", ми з @vikanablack пов'язані назавжди, просто далі ми йдемо порізно. З пісні слів не викинеш, "Роман" не пропаде з плейлистів тисяч людей❤️❤️❤️ спасибі всім, хто був з нами поруч всі ці роки❤️ спасибі @yuriynikitin за те, що 15 років тому повірив у мій талант і дав шанс показати себе на великій сцені. Не прощаємося😚", - написала Слава Камінська у своїй публікації.

Шанувальники української групи і співачки стали писати свої слова жалю і залишати коментарі.

"Чому розлучилися? Як так? Я просто обожнюю вашу групу, ваш дует. Я просто не уявляю як це взагалі... Ви доповнюєте один одного. 😭😭😭😭😭😭😭😭", "Шок сьогоднішнього ранку😲 😢", "любимо вас ❤ ️❤️❤️ самая найкраща жіноча група)) удачі вам на новому шляху)", - написали фанати Слави.

Коментарі зі сторінки Слави Камінської в Instagram
Коментарі зі сторінки Слави Камінської в Instagram

Коментарі зі сторінки Слави Камінської в Instagram
Коментарі зі сторінки Слави Камінської в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Слава Камінська показала фото з гримерки в щоденному вбранні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Слава Камінська похвалилася своєю фігурою в нижній білизні.

Також портал "Українці" писав, що відома артистка Слава Камінська показала, як вона пережила розлучення.