Юна дочка відомої співачки, найскандальнішої і епатажної представниці шоу-бізнесу, відомої, як "Королева ночі", Олі Полякової Маша оприлюднила відеоленту в соціальній мережі. Вона показала, як вона відзначала свій день народження в колі друзів.

Відповідний ролик Маша Полякова розмістила в своєму акаунті в Instagram в розділі Stories.

Юна дівчинка - справжня зірка в соціальній мережі. На її сторінку підписано майже 200 тисяч осіб. У своєму 16-річному віці вона користується величезною популярністю.

Фото Маші Полякової
Фото Маші Полякової

Відомо, що нещодавно дочка скандальної Олі Полякової відзначала свій день народження. Вона вже кілька днів поспіль радує фоловерів публікаціями того, як вона відзначає своє свято.

У своїй публікації вона показала своїх друзів і звернулася до аудиторії.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

"Сьогодні у нас стиль мого дня народження – класик або піжамна вечірка. Так що у нас все красиво", - звернулася Маша до аудиторії.

Варто відзначити, що на відео помітно, що юні дівчатка і хлопчики грають в карткові ігри. На підлозі можна побачити карти і фішки різних кольорів.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

Далі дочка скандальної знаменитості показала відео, на якому вона подякувала своїм батькам і як їй приносять величезний торт.

"Мам, тат, спасибі за це офігенне свято, мені дуже подобається, така красива фотозона", - подякувала батькам популярна дівчинка.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

Нагадаємо, що популярна дочка скандальної артистки Олі Полякової показала, як він відзначає день народження.

Як раніше повідомляв портал "Українці", старша дочка Олі Полякової показала своє перетворення.

Також портал "Українці" писав, що дочка знаменитої співачки Олі Полякової показала "фотосесію".