Популярна українська актриса Ксенія Мішина розмістила шикарний пост в соцмережі. Вона оказалася в красивому і злегка пікантному вигляді, щоб звернутися до своїх фанатів з цікавою пропозицією.

Відповідний пост Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Привіт, дорогі мої! Минулий пост і ваші коментарі під ним надихнули мене на цікаву ідею. Раз вже ми з вами всі тут зібралися, давайте використовувати наше ком'юніті в самих милісних цілях, і сьогодні я пропоную таку штуку: Давайте підтримаємо один одного словом і ділом! Я знаю, що багато хто з вас прямо зараз не отримують підтримку або схвалення від найближчих і рідних, але ми їх не звинувачуємо, просто зараз вони по - іншому не вміють", - підписала публікацію українська актриса.

Крім цього, Ксенія запропонувала дуже цікаву річ для своїх фоловерів.

"Але навіщо нам чекати і ображатися?! Це не ефективно! Давайте зробимо це один для одного! Пишіть в коментарях все, в чому вам зараз потрібна підтримка! Може ви: - почали свою справу, маленький бізнес і поки немає результатів - ви встали на шлях до своєї мрії і вас долають страхи і сумніви-ви вже знаєте, що хочете змінити в житті щось серйозне, але дуже страшно - ви вирішили проявлятися, але вас не схвалюють близькі діліться прямо тут своїми історіями, своїми думками або мріями і підтримуйте один одного! Словами, ідеями, може хтось купить щось у когось і це буде зараз серйозною допомогою! Давайте об'єднуватися, знайомитися і разом бути силою і яскравою енергією ❤️не соромтеся і пам'ятайте добро завжди повертається! Поїхали🚀", - звернулася до публіки телезірка.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Нагадаємо, що Українська телезірка Ксенія Мішина звернулася до своїх фанатів у соціальній мережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома актриса Ксенія Мішина ошелешила аудиторію своїм унікальним автомобілем.

Також портал "Українці" писав, що успішна актриса Ксенія Мішина показала свій обід на борту літака.