Легендарний російський співак, народний артист РФ Валерій Леонтьєв розмістив шикарну публікацію в своєму акаунті в соцмережі. Він показав своє дозвілля зі знаменитим композитором Ігорем Крутим.

Відповідний пост Валерій Леонтьєв розмістив у своєму акаунті в Instagram.

Валерій Леонтьєв
Валерій Леонтьєв

"#repost @igorkrutoy65 - - - вчора був чудовий день-до нас в гості приїхали Мама з Аллочкою і Валерик Леонтьєв з Люсею... Години три просиділи в ресторані з видом на яхт-клуб, їли, пили, згадували, сміялися... Це був день, який хочеться поставити на повтор... Мій Друг-сумний П'єро Валерик Леонтьєв - дуже улюблена всією нашою сім'єю людина... У ньому поєдналися і геніальний артист, і порядна людина, ранима і віддана, що відкриває свою душу небагатьом. У цьому, напевно, він правий-занадто нелегка його доля і в житті, і на сцені... Ви не уявляєте, наскільки Валерик великий у своїх знаннях літератури, живопису, кіно... Так буває, що найчастіше артист, життя якого протікає на очах у мільйонів людей, може бути дуже скромним і... трохи самотнім. І я радий, що в цей вечір Валерик відтанув душею, сміявся і жартував, як в наші добрі часи. У всякому разі, на ранок він надіслав мені таку смс, від якої клубок в горлі...", - підписана публікація на сторінці Валерія.

Крім цього, Ігор Крутой написав про те, що він щасливий був бачити легендарного артиста з близькими.

"Я щасливий, що з нами була і наша з Аллочкою Мама, для якої спілкування з дітьми, онуками, правнуками і моїми друзями - величезне щастя... Мені здалося, що зворушливому настрою, що панує в цей вечір, дуже підійшла пісня так рано пішов талановитого Руслана горобця на вірші геніального Михайла Танича "Ти мене не забувай"...", - написав російський продюсер.

Фото Ігоря Крутого
Фото Ігоря Крутого

Нагадаємо, що знаменитий артист Олег Винник розповів несамовиту історію.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий артист Леонід Агутін повідомив про свій сольний концерт.

Також портал "Українці" писав, що легендарна співачка Софія Ротару вирушила до Росії зі своїм виступом.