Український ведучий, який став популярним на радіо і телебаченні, колишній герой романтичного шоу "Холостяк" Микита Добринін присвятив своїй вагітній дружині Даші Квіткової цілий пост. Він розповів про те, як його запрошували брати участь у проекті "Холостяк", де він і знайшов Дашу.

Відповідну публікацію Микита Добринін розмістив у своєму профілі в Instagram.

Відомий ведучий розповів про те, як почалася його стежка по радіостанціях, куди він мріяв потрапити ще зі школи. Микита поділився чорно-білим знімком, на якому він без футболки обіймає ззаду вагітну дружину.

Фото Даші Квіткової і Микити Добриніна
Фото Даші Квіткової і Микити Добриніна

"Зі школи я мріяв працювати на радіо і телебаченні. Вже у 16 років отримав першу роботу на радіо Буковина у Чернівцях. А на перших курсах навчання в універі – переїхав до Києва, де заново почав реалізовувати свою мрію. Я мріяв про телебачення, тому що мені подобається створювати програми, які по-доброму розважають і радують людей. Одного разу, участь в такому проекті вирішило і мою власну долю. Я брав участь в українській версії світового проекту "Холостяк" і зустрів там Дашу, свою дружину і маму нашого майбутнього сина", - почав свою історію Микита Добринін.

Український радіоведучий підкреслив, що його історія з Дашею Квітковою є історією, якою важливо ділитися.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

"І тут немає політики, навіть якщо її хочеться знайти і використовувати проти нашої сім'ї. Це історія не про політику, це історія про кохання. Мені важливо, щоб ви це почули від мене", - написав Микита у своєму пості.

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін розповів про свої враження від Єгипту.

Як раніше повідомляв портал "Українці", колишній герой шоу "Холостяк" Микита Добринін показав, якого розміру вже живіт Даші Квіткової.

Також портал "Українці" писав, що відомий радіоведучий Микита Добринін показав відео з відпочинку в Єгипті.