Проживає в США син українського хореографа Григорія Чапкіса Грег Чапкіс розмістив в мережі відео, на якому його 91-річний батько зображений у своїй квартирі.

Під час зйомки Григорій Чапкіс перебував на дивані. Син артиста не став коментувати те, що відбувається в кадрі.

Проживаючий в США син українського хореографа Григорія Чапкіса Грег Чапкіс 4 березня прилетів в Україну і відвідав батька. Про це він повідомила в Instagram Stories, розмістивши коротке спільне відео з батьком.

Григорій Чапкіс
Григорій Чапкіс

Український хореограф зображений у звий квартирі, лежачи на дивані. У момент зйомки він дивиться перед собою. Показавши батька, Грег Чапкіс змістив об'єктив камери на себе. Син Чапкіса залишив публікацію без коментарів.

син Григорія Чапкіса
син Григорія Чапкіса

Відео, зняте сином українського хореографа, оприлюднив також Telegram-канал"культурна пральня".

Раніше повідомлялося, що 90-річний народний артист України, хореограф Григорій Чапкіс потрапив до лікарні з двостороннім запаленням легенів. Про це він повідомив 19 грудня виданню "ГОРДОН".

За його словами, в лікарні він вже четвертий день. Самопочуття у нього погіршилося вночі.

"Мені стало погано... я почав задихатися... Думав, що це [корона]вірус", - розповів Чапкіс.

Хореограф зазначив, що в лікарні, куди він прийшов вранці, у нього взяли всі аналізи, в тому числі тест на коронавірус. Два дні потому повідомили, що тест негативний.

"Коли отримав результати, вирішив перевірити ще раз і замовив одній фірмі. До мене приїхали, взяли ще раз, і через дві години (це приватна фірма) повідомили, що немає вірусу", – пояснив він.

За словами хореографа, він лікується в 12-й міськлікарні Києва, в одиночній палаті в ортопедичному відділенні.

"Мене ізолювали... мені виходити не можна... нікого не пускають", – поінформував Чапкіс.