Українська співачка Оля Полякова показала намальований з нею арт, який розмістили під хештегом #russianstyle.

Знаменитість зобразили з кокошником на голові. Відповідне фото опублікували на сторінці в Instagram "Gilevart", яким артистка поділилася в stories.

фан-арт Олі Полякової
фан-арт Олі Полякової

Так, на арті Полякова постала з рожевим волоссям, заплетеним в косу, і кокошником, який прикрасили безліччю предметів – морозивом, ягодами, квітами, гудзиками, смайлами та іншим.

фан-арт Олі Полякової
фан-арт Олі Полякової

Крім того, зверху роботи підписали: "Люлі люлі" – це відома пісня співачки.

Відзначимо, що арт розмістили в мережі під хештегом #russianstyle, який позначає "російський стиль". По ньому можна знайти безліч фотографій, на яких зображені дівчата в традиційних російських костюмах.

До слова, кокошник-старовинний російський головний убір у вигляді гребеня навколо голови, символ російського традиційного костюма.

Раніше ми писали, що українська співачка Тіна Кароль відповіла Олі Поляковій на її Останній коментар щодо скандалу, який розгорівся між ними на шоу "Маска".

Так, Кароль зізналася, що Поляковій не варто торкатися її особистих тем. Також співачка попросила всіх своїх зіркових колег не переступати через цю межу, говориться в програмі"Світське життя".

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

"Так, я вдова, плакала з 27 років і коли він сниться, плачу досі. Те, що показали по ТБ – це моральне дно. Вся ця історія заслуговує того, щоб їх просто пошкодувати. Ось реально, просто пошкодувати. Всі вляпалися в якийсь скандал", – заявила артистка.

За словами Кароль, Полякова своєю фразою зайшла занадто далеко-якби вона не зачіпала "похорон", можливо, скандали б не стався. Також Кароль зазначила, що не злиться на артистку. Співачка заявила, що вона хоче з нею спілкуватися.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

"Я відкрита до розмови, я хочу вітатися, коли бачу людину, я не хочу проходити повз і робити вигляд, що вона прозора і я її не бачу. Це не дружба", - розповідала в інтерв'ю Тіна.