Зірка студії " Квартал-95" Олена Кравець розмістила публікацію в соціальній мережі. Вона постала перед аудиторією в серйозному образі і заговорила про важливі речі.

Відповідний пост Олена Кравець оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Серйозність на цьому фото невипадкова, друзі. Хочу запросити вас завтра на прямий ефір. Прийшов час поговорити по-дорослому🤔про здоров'я і те, що ми їм звикли називати. Про свій досвід нездоров'я в тому числі. Про мудрість. Про зцілення. Про те, що головне в процесі будь-яких змін - не поспішати і не морочитися! Завтра, в середу, о 18.00 я познайомлю вас з людиною, яка перевернула моє уявлення про здорові звички в харчуванні, який досі руйнує міфи і з яким я (а до мене вже дуже багато) буду одужувати і звільнятися. Від чого-теж скажу завтра:)", – підписала публікацію телезірка.

Крім цього, популярна артистка запропонувала познайомитися з умілим доктором.

"А поки загляньте на його сторінку: Павло Богаччі, автор методу «Мудроїд» @mudroed. Побудьте там, подивіться пару відео, якщо вийде, і приєднуйтесь до нашої бесіди в середу, 3.03 о 18.00. "Ефір для тих, хто втомився лікуватися"До зустрічі ☺ ️Photo @marta_adamchuk♥️", - продовжила зірка гумору.

Фото Олени Кравець
Фото Олени Кравець

Численні юзери соцмережі, які підписані на сторінку зірки залишають чимало відгуків під знімком Олени.

"Тепер КОМІКИ теж лікарями стали? 😂 😂 😂 😂 ", "Дякую що попередили про такий ефір. Обов'язково Приєднаюсь❤️❤️❤️❤️❤️.", "Збережіть ефір 🙏із задоволенням хочу послухати, але в цей час не буде можливості", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram
Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram

Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram
Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram

Нагадаємо, що телезірка Олена Кравець повідомила приємну новину для фанатів якісного гумору.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита гумористка Олена Кравець показала несподіваний вигляд.

Також портал "Українці" писав, що знаменита артистка Олена Кравець показала фанатам своє улюблене заняття.