Успішний український хореограф, дворазова чемпіонка світу з бальних танців, чарівна Олена Шоптенко розмістила відеоленту в соцмережі. Вона показалася в домашньому вигляді і звернулася до жіночої аудиторії.

Відповідну публікацію Олена Шоптенко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Як головний поціновувач об'ємних вій, протестувала @lorealparis Air Volume Mega Mascara 😊 і так, вона повністю відповідає своїй назві 💪❤️кремова текстура і м'яка щіточка надають мега-об'єм і не обтяжують вії ☺️ якраз те, що потрібно для таких як я, які нічого крім вій фарбувати не люблять, але при цьому хочуть виразний погляд 😁", - підписала відеоролик українська зірка.

Крім цього, Олена запропонувала підтримати челендж і приєднатися до неї.

"Приєднуйтесь до челенджу #мегавіїмегалегкість #airvolumemegamascara і діліться своїми класними образами 😉#lorealparis #lorealparismakeup #sponsored @lorealparis", - продовжила телезірка.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

Численні поціновувачі природної краси підписані на сторінку чарівної танцівниці. Вони активно коментують кожен пост і залишають чимало відгуків.

"Доброго дня КРАСУНЯ ви дуже гарна як весна", "Ща прибіжить Полякова зі своєю тушшю і розповість, чим найкраще вії фарбувати😁", "краще не фарбувалася б", - залишають відгуки Передплатники бальної танцівниці.

Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram
Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram

Нагадаємо, що чарівна українська танцівниця Олена Шоптенко повідомила цікаву новину жіночій аудиторії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита Олена Шоптенко показала шикарне перетворення.

Також портал "Українці" писав, що популярний хореограф Олена Шоптенко звернулася до фанатів.