Популярна українська телеведуча, дружина нардепа Віктора Медведчука, чарівна Оксана Марченко поділилася відеороликом у соціальній мережі. Вона показалася в звичному для себе образі і розповіла українцям несамовиту історію з особистого життя.

Відповідний пост Оксана Марченко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

"Друзі, всім доброго недільного ранку! Долгожд️довгоочікувана прем'єра мого авторського проекту "Паломниця" все ближче...Цей трейлер відкриває ще більше його цікавих фактів і моментів. А також те, що хвилює всіх: коли і де його можна буде побачити. Дивіться мої авторські фільми з 5 березня по п'ятницях на моєму YouTube каналі. #ОксанаМарченко#делітесьдобром #паломниця", - підписала відеоролик телеведуча.

Численні підписники української знаменитості залишають чимало відгуків під кожною публікацією своєї улюблениці, і ця - не стала винятком.

"Неймовірно потрібний для нашого суспільства проект . Удачі вам і нехай благословить вас Бог у всіх світлих справах☺❤️", "подивилася відео кілька разів, Оксанушка, як все вірно і правильно. Бог, несе нас на руках", "молодець зараз час і вік для творіння мудрих справ ! У смутний час нам не вистачає віри і потрібен гідний лідер який любить історію цінує !!! І вірить в Бога ! Оксана як би не було Ви руки не опускайте а ті руки які погане потрібно рубати як Монголо-татарське ярмо!", - пишуть коментарі фоловери телезірки.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що Українська телезірка Оксана Марченко в терміновому порядку звернулася до народу.

Як раніше повідомляв портал " Українці", чарівна Оксана Марченко дала гідну відсіч своїм хейтерам.

Також портал "Українці" писав, що популярна Оксана Марченко показала аудиторії своє дозвілля.