Знаменита українська актриса, колишня "Холостячка" Ксенія Мішина порадувала публіку відеофайлом зі своєю участю. Вона показалася у відвертому вигляді в душовій кабінці і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

"Як ви розподіляєте свої пріоритети? Де черпаєте ресурс? Чим надихаєтеся? Чим більше в житті кожної дівчини відповідей на ці прості питання, тим більше стає енергії. Один з моїх джерел сили-волосся. Я не пам'ятаю себе без довгого волосся. І я не знаю, як це мати гарне і доглянуте волосся, не приділяючи їм уваги. У моєму випадку це робота. Підбір продуктів, які мені підходять, Гребінці, шампуні, маски, сироватки, ампули і гаджети. Я регулярно вивчаю все що з'являється на ринку. Іноді я можу з першого погляду на інтуїтивному вже чи що рівні визначити спрацює це зі мною чи ні", - підписала відео Українська зірка.

Численні користувачі соцмережі, які підписані на сторінку успішної дівчини, залишають чимало коментарів під відеороликом Ксенії.

"БОЖЕ, яка ж НЕРЕАЛЬНО красива😻 😻 😻 😻 😻", "хочу до тебе в душ😍", "яке красиве відео, естетичну насолоду!", "Це настільки індивідуально!!!! І ті що підходити вам не факт що підійде мені, і навпаки....", - пишуть відгуки фоловери української телезірки.

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що успішна українська актриса Ксенія Мішина показала, як вона проводить дозвілля з коханим.

Як раніше повідомляв портал "Українці", коханий актриси Ксенії Мішиної Олександр Еллерт розповів про неординарну зовнішність.

Також портал "Українці" писав, що телезірка Ксенія Мішина звернулася до публіки.