Талановита співачка, народна артистка України Наталія Могилевська потішила публіку постом у соціальній мережі. Вона показала кадри зі свого першого сольного концерту під час карантину і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Мій перший тур, перший концерт під час карантину.Дякую Полтава❤️було хвилююче ... і знаєте..Я дуже скучила за концертами, з цього приємного хвилювання перед виходом на сцену. Дуже сумувала за вашими сюрпризами: ох вже ці червоні серця, які заповнили весь зал. Спасибі, що співали разом зі мною! Спасибі, що не стримували емоції і танцювали просто під сценою!", - підписала пост знаменитість.

Крім цього, Наталя подякувала публіці за теплий прийом.

"Спасибі, що так тепло зустріли діток зі школи талантів. Ще зовсім маленькі зірки, але вже на такій великій сцені перед такою великою аудиторією. Тільки уявіть, як вони переживали", - продовжила співачка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Мільйонні підписники української артистки залишають незліченну кількість відгуків під знімками свого кумира.

"❤️❤️Було атмосферно, від Вас просто "шарашила" енергія, сила, потік тепла🔥Дякую вам @nataliya_mogilevskaya Наталія ❤️і дуже хочеться швидкої зустрічі 🙌Нова пісня, крута🔥спасибі, що дозволили взяти участь у дебюті🗽👑", "Спасибі за емоції, за ваші пісні, за енергетику❣️❣️❣️ @nataliya_mogilevskaya", "Янгол на шпильках", "Наташа ❤️ нереальна,,,", "Наташа, дякую вам за мега драйв, позитивний заряд, можливість відключитися від усіх проблем та насолоджуватися вашим коцертом! Браво👏 👏 👏 👏 👏", - залишають коментарі передплатники знаменитої артистки.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що українська артистка Наталія Могилевська показала знімки зі зйомок популярної передачі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома співачка Наталія Могилевська показала фанатам свій новий образ.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Наталія Могилевська показала, як починаються її вихідні.