Переможниця романтичного телепроекту "Холостяк", дружина популярного українського теле- і радіоведучого Микити Добриніна, чарівна Даша Квіткова розповіла про свою вагітність. Дівчина показала миле фото з чоловіком, похвалившись великим животом.

Відповідне фото Даша Квіткова розмістила у своєму профілі в Instagram.

Дівчина вирішила розповісти, як протікає її вагітність і як вона себе почуває. Даша зробила ніжне фото, де вона з голим великим животом лежить в ліжку разом з Микитою Добриніним.

Фото Даші Квіткової
Фото Даші Квіткової

"20 тиждень + 5 днів 🤍 ❣ ️Вчора, після з'їденого Бутера з докторською ковбаскою і чаю, Микита вперше відчув як штовхається малюк 🥰 кожен день у нього движняк) ️ ️ моя вага 64 кг. мій лікуючий лікар сказав, що я увійшла в норму ваги на цьому терміні. Моя вага на початку був 55 кг. ☺ ️3D УЗД зробити не вийшло, тому що малюк прокинувся і весь час крутився, закриваючись ручками. У його плани фотографія не входила", - розповіла Даша.

Скріншот зі сторінки Даші Квіткової в Instagram
Скріншот зі сторінки Даші Квіткової в Instagram

Також вона розповіла, що її вага тепер буде швидше збільшуватися, тому її посадили на легку дієту. Крім того, Даша тепер не може заснути без спеціальної подушки для вагітних.

"️️Забудькуватість і легка тормознутость - все ще присутня і нікуди не планує йти 🤪 ❣ ️з кожним днем все більше схожа на кабачок-неваляшку. Найсмішніше - це підйом з ліжка або вихід з машини😹", - продовжила молода дівчина.

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін порівняв свою майбутню дитину з фруктом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", вагітна Даша Квіткова поділилася відвертим знімком.

Також портал "Українці" писав, що Даша Квіткова і Микита Добринін дізналися стать майбутнього малюка.