Талановита українська актриса, справжня телезірка, колишня ведуча танцювального шоу "Танцюють Всі!", чарівний Лілія Ребрик розмістила публікацію в соцмережі. Вона показалася в красивому вигляді в приміщенні, що нагадує теплицю, і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Лілія Ребрик оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Весна...🌸 Друзі! Не питайте мене про симптоми хвороби і курс лікування, призначений мені моїм лікарем. Я переконана, що все - дуже індивідуально, тому будь-яка порада у боротьбі з цією мало вивченою хворобою може нашкодити! Каюся, але я також не буду вести «щоденник своєї хвороби», хоча це і популярно зараз, бо, якщо чесно, поки що почуваюся все ж не дуже і ця ситуація аж ніяк не додає мені оптимізму! Але тим не менше духом я, звісно, не падаю! До того ж - хай і поки що тільки на календарі, але все ж сьогодні вже перший день весни 💗💗💗 Що може бути краще за усвідомлення цього?! Які плани у вас на #весна2021? Діліться, пишіть, давайте разом пофантазуємо! І хай вони всі обов’язково здійсняться👇 #ліліяребрик #лилияребрик #covid19 #весна2021Фото @katyazerova Mua&hair @borsukovskaia", - підписала свою публікацію чарівна телезірка.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

Численні фоловери залишають чималу кількість коментарів під знімками своєї улюблениці.

"Лілічка, якнайшвидшого одужання❤️🙏 найголовніше, бути на позитиві😘. Любимо вас дуже сильно🌹❤️ з першим днем весни🌺, здоров'я найголовніше і всього самого найкращого.❤ ️❤ ️❤ ️", "Ви променисте сонечко 💋❤️🙏", "міцного вам здоров'я ❤️", - пишуть відгуки підписники української актриси.

Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська актриса Лілія Ребрик повідомила публіці страшну новину.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома телеведуча Лілія Ребрик показала свою дочку.

Також портал "Українці" писав, що українська актриса Лілія Ребрик показала фанатам свій великий бюст.