Знаменита українська артистка, популярна співачка, детектив на гіпершоу "Маска", дружина топового продюсера Потапа, чарівна Настя Каменських (вона ж NK) потішила фоловерів знімком у соціальній мережі. Вона показалася в спортивному костюмі в компанії молодих людей в цікавому приміщенні, що нагадує танцювальний зал.

Відповідну публікацію Настя Каменських оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

"Вчора була в @top_team_houze і дуже класно провела час з хлопцями! 🔥@mashukovsky @annatrincher_official @samvel_official @aleksakzm @jeekaan @anastei_ji @kate.nita @ledboy1 @alexblacktok @voloshyn_97 @_zakhandrevich_ @masha.crush-які ж ви всі круті! 🤩 І як написали хлопці у себе в інсті @top_team_houze-новий тренд вже на підході😉 😘 🔥", - підписала знімок Настя Каменських.

Численні підписники успішної співачки активно коментують кожну публікацію своєї улюблениці, і ця - не стала винятком з правил.

"Да...молодь вже не та...", "❤️😍 😍 😍Насті так йде ця зачіска😍 😍 😍", "що за костюм на Насті ?", "Сидить тітка з великою мотею))).", "Настя коли ти заспіваєш що-небудь варте, скотилася до рівня Бузової і блювотворної Лободи", - пишуть відгуки фоловери української артистки.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що чарівна українська артистка Настя Каменських не догодила публіці своїм образом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", успішна співачка Настя Каменських показала, як вона займається спортом.

Також портал "Українці" писав, що популярна виконавиця Настя Каменських звернулася до жіночої аудиторії.