Популярний український артист, зірка телебачення, талановитий ведучий і співак, а також суддя і тренер на гумористичному телепроекті "Ліга сміху" Володимир Дантес спантеличив фанатів. Він зняв з себе кофту, розстебнув пояс з ширінкою на штанях і надів білий ліфчик на груди.

Відповідне відео Володимир Дантес розмістив у своєму профілі в Intagram в розділі Stories.

Багато хто вважає Володимира Дантеса невдахою, який не вміє писати пісні і знімати кліпи. На сцені над ним постійно знущаються, кажучи, що він нічого не робить і не працює, а вдома справляється тільки його молода дружина Надя Дорофєєва.

Надя Дорофєєва і Володимир Дантес
Надя Дорофєєва і Володимир Дантес

Проте, Вова і сам не проти посміятися над собою, адже з самоіронією у нього, судячи з усього, все більш, ніж добре. Він частенько демонструє своє іскрометне почуття гумору і навіть на даний момент займає червоне крісло судді на гумористичному шоу "Ліга сміху".

Після того, як стартував новий сезон проекту, Дантес став тренером відразу двох команд – "Воробушек" і "Стадіон Діброва". Він вирішив показати, як він готується до виступу. Артист зняв відео в гардеробній, де він стоїть в ліфчику і з розстебнутими штанами.

Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram
Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram

"А як ви починаєте свій ранок, хлопців? Здарова, пацани", - сказав український артист на камеру, стоячи в напівголому вигляді.

Нагадаємо, що український артист Володимир Дантес показав, як він втомився від зйомок.

Як раніше повідомляв портал "Українці", артист Володимир Дантес показав смішне відео з Надею Дорофєєвою.

Також портал "Українці" писав, що популярний співак Володимир Дантес показав, як він проводить час з Надею Дорофєєвою.