Знаменитий російський актор, пародист, талановитий артист, володар унікального почуття гумору, п'ятий чоловік Алли Борисівни Пугачової Максим Галкін поділився відеороликом домашнього характеру в соціальній мережі. Він показав свого підростаючого сина Гаррі, який дуже цікаво проводить своє дозвілля.

Відповідну відеоленту Максим Галкін оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

Фото Алли Пугачової і Максима Галкіна
Фото Алли Пугачової і Максима Галкіна

"Діти люблять ставити в ігровій кімнаті альбоми мами і під них займатися своїми справами. Сьогодні з ранку ведуться роботи в музичному супроводі Алли в улюбленій касці Гаріка, подарованої йому колись Галиною Борисівною Волчек. Ці каски сучасник зробив до довгоочікуваного закінчення ремонту театру. #гарригалкін #юнийбудівник", - підписав свій пост російський артист.

Багатомільйонні підписники російського шоумена з нетерпінням чекають від свого кумира нових публікацій. Вони активно спостерігають за його сімейним життям і кар'єрними сходами. Підписники не змусили себе чекати і почали залишати свої відгуки під відеороликом гумориста.

Фото Максима Галкіна
Фото Максима Галкіна

"Здорово! Мені здається Гаррі дуже сподобається різьблення по дереву. Він у вас з хорошим смаком і любить робити все своїми руками. Спробуйте! Раптом це буде його хобі на все життя.", "Які ж чудові правильно виховуються дітки! І які ж у них чудові батьки! 👏 ", "Розумничка! Чоловік повинен все вміти робити в будинку! 👏 👏 👏 😍 😍 😍 ", - залишають коментарі фоловери Максима Галкіна.

Коментарі на пост Максима Галкіна в Instagram
Коментарі на пост Максима Галкіна в Instagram

Коментарі на пост Максима Галкіна в Instagram
Коментарі на пост Максима Галкіна в Instagram

Нагадаємо, що у соціальній мережі показали шикарний знімок Алли Пугачової і Максима Галкіна.

Як раніше повідомляв портал "Українці", російський шоумен Максим Галкін показав свою маленьку копію.

Також портал "Українці" писав, що у соціальній мережі показали веселий відеоролик з Максимом Галкіним і його дружиною Аллою Пугачовою.