Знаменита українська актриса, чарівна телезірка, колишня "Холостячка", переможниця танцювального проекту "Танці з зірками" Ксенія Мішина розмістила відеоленту в соціальній мережі. Вона постала перед публікою в домашньому вигляді і звернулася до фанатів зі свого ліжка.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Чарівна українська актриса - справжня знаменитість. Після вдалої ролі в популярному серіалі "Кріпосна" її запросили на романтичне реаліті-шоу "Холостячка", де за її серце билися більше 15-ти чоловіків. Саме на цьому проекті вона знайшла своє кохання – веселого Олександра Еллерта.

У своїй публікації українська зірка звернулася до публіки прямо зі свого ліжка.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

"Дівчатка, дорогі мої, нагадую, що завтра о 19:00 по Києву і о 20: 00 по Москві ми з Лерой проведемо наші безкоштовні вебінари. Будемо говорити про наше жіноче, потаємне і ділитися таємницями. Залишаю вам ссилочку, ссилочку на Telegram-канал. Переходьте по свайпу, приєднуйтесь, і завтра зустрічаємося, на добраніч", - звернулася до жіночої аудиторії знаменита Ксенія Мішина.

Варто відзначити, що популярна актриса на постійній основі ділиться зі своїми фанатами різноманітними історіями та успіхами в сфері кінематографії.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що українська актриса Ксенія Мішина знатно потролила свого коханого.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Ксенія Мішина звернулася до публіки з цікавою промовою.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Ксенія Мішина здивувала аудиторію своїм рідкісним автомобілем.