Легендарний український співак і ректор Київського національного університету культури і мистецтв, народний артист і депутат, "юний орел" нашої естради Михайло Поплавський випустив новий кліп. Він здався в стильному образі зі студентками, сидячи на крутому байку.

Відповідне відео Михайло Поплавський розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Всім напевно помітно, як Михайло Поплавський намагається спілкуватися з молоддю на одному рівні. Він любить знімати різні відео з танцями або з приколами зі своїми молодими студентками свого університету, де він є ректором.

Цього разу народний артист зняв новий кліп під назвою "Далі буде", який вийшов дуже ефектним. У кліпі багато молодих студенток виконують стильний яскравий танець під його пісню, а одна з дівчат навіть їде зі співаком на крутому байку.

"Прем'єра нового концертного кліпу "Далі буде" 2021 🔥Слухайте на всіх музичних платформах, дивіться на моєму каналі в YouTube! 🎤 Це пісня моєї душі ❤️ Посилання в сторіс та шапці профілю 😉 Приємного перегляду 🤗", - написав артист у своєму профілі.

Шанувальники справжньої легенди не змогли стримати слів захоплення і почали коментувати яскравий кліп артиста.

"Чудовий кліп! Головне виконавець тримає себе в тонусі👍🤟", "Це бомба🔥❤️😍", "Бомбезний кліп🔥 Вражає неймовірна локація зйомки, пісня реальний хіт👏🏻😍 Михайло Михайлович як завжди на висоті🤩 Отримала справжній кайф від творчого процесу! 😇", - написали із захопленням фанати артиста.

Коментарі зі сторінки Михайла Поплавського в Instagram
Коментарі зі сторінки Михайла Поплавського в Instagram

Коментарі зі сторінки Михайла Поплавського в Instagram
Коментарі зі сторінки Михайла Поплавського в Instagram

Нагадаємо, що народний артист Михайло Поплавський насмішив фанатів яскравим відеороликом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий співак Олег Винник показав анонс шоу "Голос країни".

Також портал "Українці" писав, що радянський композитор Ігор Крутой показав, як він вміє позувати перед камерою.