Знаменитий радянський і російський актор театру і кіно, справжня легенда телебачення і талановитий співак, а також народний артист РРФСР Михайло Боярський розповів про свої плани. Він показав, як він готується до вистави під назвою "Змішані почуття" і розповів про сюрпризи.

Відповідну публікацію Михайло Боярський розмістив у своєму профілі в Instagram.

Відомо, що величезну популярність і любов глядачів Михайлу Боярському принесла стрічка про пригоди трьох мушкетерів. Одного разу, під час зйомок сцени на шпагах, колега Боярського по стрічці випадково проткнув йому небо. Все могло закінчитися трагічно, адже рана була глибокою, і було багато крові.

Тим не менш, Михайло зміг заволодіти великою славою свого часу і на сьогоднішній день все ще має всенародну любов. Він показав своє щасливе обличчя і підготовку до вистави. Крім того, актор розповів про нові прем'єри, які готуються для його глядача.

"М. с. передає всім полум'яний! Все добре, настрій весняний, плани грандіозні.. ну а ми пішли готуватися до вистави #смешанныечувства @teatr_lensoveta а скоро будуть прем'єри: фільм і новий життєвий спектакль і нове ТБ шоу... як то так", - написав Михайло Боярський у своєму пості.

Скріншот зі сторінки Михайла Боярського в Instagram
Скріншот зі сторінки Михайла Боярського в Instagram

Шанувальники радянського актора і співака, як завжди, почали коментувати нове фото літнього "д'Артаньяна".

"Міцного вам здоров'я, і сил", "а Д'артоньян то Лисий. Постарів бедолпага", "Здоров'я Вам! Бережіть себе! ❤", "Здоров'я Вам міцного, сил і натхнення", "тисяча чортів!!! Що це за люди?!", - написали фанати Михайла Боярського.

Коментарі зі сторінки Михайла Боярського в Instagram
Коментарі зі сторінки Михайла Боярського в Instagram

Коментарі зі сторінки Михайла Боярського в Instagram
Коментарі зі сторінки Михайла Боярського в Instagram

Нагадаємо, що дочка Михайла Боярського похвалилася своїм голим тілом в купальнику.

Як раніше повідомляв портал "Українці", актриса Катерина Боярська розповіла, ким вона вважала свого батька в дитинстві.

Також портал "Українці" писав, що актор Михайло Боярський розповів, що гостро відчуває свою старість.