Популярна українська виконавиця, колишня учасниця музичного проекту "Голос Країни", учасниця гумористичного шоу " Жіночий Квартал" Віра Кекелія порадувала публіку шикарним постом в соціальній мережі. Вона показалася в пікантному вигляді і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Віра Кекелія розмістила в своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що чарівна артистка була учасницею епатажного жіночого колективу "А.Р. М. і.Я.", де вона довгий час виступала і відчувала себе дуже комфортно.

Фото Віри Кекелії
Фото Віри Кекелії

Після цього талановита дівчина вирушила на самий музичний проект країни "Голос Країни". Вона там прекрасно виступала, але, на жаль фанатів, не змогла потрапити у фінал. Після цього її помітили потрібні люди і запросили на проект "Жіночий Квартал", де Віра бере участь у кожному випуску.

У своїй публікації зірка постала перед публікою у відвертій сукні чорного кольору. У неї - повністю відкрита спина, що надає особливий ефект образу співачки.

"КОД жінки🖤жінка - двигун всіх процесів і причина змін. Жінка за своєю природою багатозадачна. Тому дуже часто чоловікам буває з нами складно;))) ми хочемо все і відразу;))) Читайте на @radioluxfm що таке, в моєму розумінні, КОД жінки🤍 посилання в сторі by by @ marta_adamchuk @ Adam.chuk", - підписала публікацію українська зірка.

Фото Віри Кекелії
Фото Віри Кекелії

Нагадаємо, що талановита українська артистка Віра Кекелія показала, як вона розважається в домашніх умовах.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Віра Кекелія показала голе тіло.

Також портал "Українці" писав, що чарівна виконавиця Віра Кекелія розповіла публіці про звички.