Відома українська телеведуча, справжня зірка, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками", неодноразова переможниця на "Розсміши коміка" Леся Нікітюк розмістила відеоленту в соціальній мережі. Вона показала своє дозвілля з невідомими чоловіками.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк оприлюднила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Сторіз Лесі Нікітюк
Сторіз Лесі Нікітюк

Всім відомо, що популярна телеведуча – справжня улюблениця української аудиторії. Вона має кілька мільйонів підписників в соціальній мережі, де щодня радує фоловерів різноманітними публікаціями.

Цього разу телезірка показала, як вона проводить своє дозвілля з представниками чоловічої статі. На відеоролику можна побачити накритий стіл – алкоголь, борщ, олів'є і мінеральна вода. При цьому, на задньому тлі грає весела музика.

Сторіз Лесі Нікітюк
Сторіз Лесі Нікітюк

"Шановна майбутня свекруха, подивіться, як я зустрічаю друзів і весну", - звернулася Леся.

Крім цього, вона показала смішний відеоролик, на якому вона одягнена в панаму, в білий щоденний одяг і довге пальто. Леся весело танцює і співає перед камерою телефону відому пісню, але своїми словами.

Сторіз Лесі Нікітюк
Сторіз Лесі Нікітюк

"Як залізти в шоу бізнес? Про Полякову я розповім, про Тіну Кароль я розповім, про Педана і про Анде Тана, про Притулу я розповім, про Нікітюк я розповім і покажу", - заспівала телеведуча.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

Нагадаємо, що популярна телеведуча Леся Нікітюк порушила фантазію своїх фоловерів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", успішна телезірка Леся Нікітюк знатно заінтригувала своїх фанатів.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Леся Нікітюк звернулася до публіки після стоматологічних процедур.