В інтерв'ю засновнику інтернет-видання "Гордон" Дмитрові Гордону український співак Олег Винник розповів, що його батько помер у лікарні за 40 кілометрів від міста, в якому відбувався його концерт.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

"Батьків уже немає. Батько мене ніколи не бачив на сцені. Ніколи, на жодному концерті. І в день події, яка мала відбутися, він їхав до мене на концерт. І вранці помер. О 9.30 ранку. А мали бути на концерті. Приїхала племінниця із чоловіком. Я кажу: "А де батько?" – "Щось зле стало. У лікарні у Жашкові". Там же недалеко від Білої Церкви, 40 із чимось кілометрів. Я відпрацював концерт – і хотів поїхати ж у лікарню. Але вже в машині мені сказав зять, що батька немає. І розповів як", – пояснив він.

За словами співака, була "ще така аура".

"Ми десь на півтори години затягнули концерт. Це як творчий такий був вечір. Купа квітів була така... Її обійти було нереально. Я просто покладав на купу. Ікони з Афона, там такі речі... Таке враження, що там ладаном пахло. І потім тільки я в бусі зрозумів, що це. Усе, поїхали – поховали батька", – зазначив Винник.

Олег Винник
Олег Винник

Він підтвердив, що в день смерті матері теж виходив на сцену.

Свою кар'єру Винник починав у Німеччині. Здобув популярність у Німеччині, Австрії та Швейцарії як виконавець головних ролей популярних мюзиклів під сценічним ім'ям Olegg.

У 2006 році співак зосередився на кар'єрі естрадного артиста в Україні. Згодом кількість його сольних концертів зросла до 150 на рік.

Олег Винник
Олег Винник

Батько співака, Анатолій Винник, помер у грудні 2013 року, мати, Ганна Винник, – у травні 2018-го.