Артистка нерідко повчає учасниць шоу "Давай одружимося!" у своїй безкомпромісній манері.

61-річна актриса і телеведуча Лариса Гузєєва відома своєю аж ніяк не лагідною вдачею. Під час зйомок популярної програми "Давай одружимося!" артистка нерідко досить круто обходиться зі своїми гостями.

Лариса Гузєєва
Лариса Гузєєва

Брюнетка не соромиться вказувати шукають любов і чоловіків росіянкам на їх очевидні недоліки. Крім того, не секрет, що Лариса Андріївна відноситься до інституту шлюбу і відносин між чоловіками і жінками з позиції традиційних цінностей. Загалом, затятим феміністкам ефіри за участю Гузеевой, швидше за все, припадуть не до душі.

В останньому випуску рейтингового шоу Лариса Гузєєва відмочила черговий пам'ятний перл, коли повчала не саму господарську героїню в історії проекту. Якщо слідувати логіці Лариси Андріївни, то вміння смажити пиріжки є обов'язковим навиком для кожної поважаючої себе нареченої, адже напевно дівчина дуже обізнана і винахідлива і в менш побутових питаннях.

Лариса Гузєєва
Лариса Гузєєва

"Якщо жінка погано готує, то вона і в ліжку криворука", — заявила Гузєєва у своїй стандартній безкомпромісній манері.

Відзначимо, що жорсткість — це просто риса характеру ведучої, яка таким чином висловлює власні емоції і думку. Так сталося і з реакцією на новину про смерть Андрія Мягкова, з яким Лариса Гузєєва свого часу знялася в картині «Жорстокий романс».

На питання кореспондента про актора, який пішов з життя, головна сваха дала вельми несподівану і лаконічну відповідь.