Пустилася в паломництво кума Путіна і дружина Медведчука Оксана Марченко розповіла про переломну подію у своєму житті, після якого вона увірувала в Боже заступництво і в милість Богородиці.

За її визнанням, яке звучить в новому трейлері фільму Марченко «Паломниця», в дитинстві вона ледь не потонула на пляжі в Гідропарку. Згодом же багато з її одногрупників по ВУЗу загинули в перестрілках або від наркотиків.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

"Я завжди подумки дякую Богородицю. Адже вона ніколи не залишала мене, але зрозуміла я це, переживши бурі і напасті. Чому мені вдалося вижити, ледь не потонувши на пляжі в Гідропарку? Як пережила бурхливі дев'яності, коли багато моїх одногрупників загинули в перестрілках або від наркотиків", — каже жінка в кадрі.

Вона також зазначає, що тепер завжди, якщо настають "важкі випробування", бачить тільки одні сліди на піску — сліди Бога, Який несе її на руках.

Як ми писали раніше, дружина народного депутата, голови політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко розмістила в Instagram знімок з білим котом на руках.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

"Ви чули таку приказку:"тепле слово і кішці приємно"? І моєму коту теж, як виявилося. Якщо я довго не звертаю на нього уваги, він приносить мені якусь свою іграшку, щоб я пограла з ним. Я ловлю себе на думці, що на кілька хвилин відкладаю всі справи, щоб приділити йому час. Тому що ця мила істота теж дарує мені у відповідь своє добре муркотіння і наповнює простір затишком", – розповіла вона.

Марченко провела паралелі з відносинами між людьми.

"Чи Часто ми можемо відкласти всі справи заради один одного? Ми весь час зайняті, нам ніколи, ми "живемо" в гаджетах, для якогось майбутнього... А повз проходить життя, і повз проходять тисячі ласкавих слів - і цілющі хвилі не долітають до мільйонів сердець, тому що ці слова так і залишаються нами не сказаними", – заявила телеведуча.