Легендарний російський і радянський композитор, піаніст і талановитий співак, продюсер і народний артист України і РФ Ігор Крутой поділився ефектним відео. Він почав позувати перед камерою об'єктива для свого сольного альбому, підкресливши, що йому потрібна ця фотосесія.

Відповідним відео Ігор Крутой поділився на своїй сторінці в Instagram.

На відеоролику видно, як Радянський композитор вміло справляється з позами на камеру. Він одягнений в стильні костюми, влаштувавши фотосесію для виходу нового альбому. При цьому, ігор підкреслив, що він не дуже любить фотографуватися, але йому це потрібно робити.

"Ще не розумію до кінця, чи буду випускати свій сольний "співочий" альбом, але фотосесія для нього сьогодні вже відбулася... Похвалитися тим, що люблю фотографуватися, не можу, але не мною придумано, що до виходу нового альбому потрібна нова фотосесія... Тим більше що зйомку проводила дуже талановитий фотограф Марина Голова. Ось так жартами і примовками, але досить ефективно, пройшов перший день весни. Подивимося, що з цього вийде... А до вас, дорогі підписники, у мене питання - як назвемо альбом? Чекаю ваші варіанти!", - написав Ігор Крутой у своєму пості.

Шанувальники справжнього артиста Ігоря Крутого не змогли стримати своїх слів і залишили під його відео свої коментарі.

"Альбом, заслужений Вами, випускати потрібно, Ігор Якович. Він буде щирим, чесним, Вашим! 💥💥💥🌷😍😍😍", "Ви дуже приємний чоловік! ❤️❤️❤️ А Назва альбому-мені все одно😂 😂 😂 🤝 💯", "красунчик! 😍 😍 🔥 🔥 Роки вам не підвладні! 👏 👏 👏", - написали фанати Ігоря Крутого.

Коментарі зі сторінки Ігоря Крутого в Instagram
Коментарі зі сторінки Ігоря Крутого в Instagram

Коментарі зі сторінки Ігоря Крутого в Instagram
Коментарі зі сторінки Ігоря Крутого в Instagram

Нагадаємо, що радянський композитор Ігор Крутой поділився сумною історією з життя Льва Лещенка.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий артист Ігор Ніколаєв показав сімейне фото з молодою дружиною.

Також портал "Українці" писав, що співак Ігор Ніколаєв поділився спільними фото з коміком Гаріком Харламовим.