Популярний ведучий, голос якого став вже давно впізнаваним в Україні, герой одного з сезонів телепроекту "Холостяк" Микита Добринін показав ніжне фото з Дашею Квітковою. Ведучий розповів, що вони вже повернулися до Києва, але хочуть поїхати кудись по Україні відпочити знову.

Відповідну публікацію Микита Добринін розмістив у своєму профілі в Instagram.

Нещодавно Микита і Даша літали на Мальдіви відпочивати від міської суєти, потім вони повернулися до Києва, щоб вдіяти свої справи і здійснити плани. Потім подружня пара вирушила до Єгипту відпочивати, але зараз вони знову повернулися до Києва. А тепер вони вирішили більше їздити, але вже по Україні.

Микита показав ніжне фото, де він в одній ковдрі на голе тіло ніжно обіймає вагітну дружину. Вона в свою чергу стоїть біля Микити у великій білій сорочці і щасливо посміхається в його бік.

"Тільки повернулися до Києва. Літак приземлився, заїхали ми з Дашею додому, потім я встиг провести концерт і вирішити кілька справ. Відпочив по-всьому після прильоту😺. Але не можу по / іншому, купу разів перевіряв. Поки прийняли для себе рішення більше їздити, швидше за все поки по Україні. Порадите нам варіанти заміських комплексів, красивих і затишних, щоб навіть всією сім'єю поїхати. Дуже любимо Шелест і Верхоли, це завжди перевірені хороші варіанти. Може щось нове підкажіть або просто підтвердіть наші думки🙌 🏽", - написав Микита у своєму пості.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Шанувальники зіркової пари відразу стали відповідати на прохання Микити і залишати свої коментарі під його постом.

"У дашиному положенні поменше потрібно їздити, тряска, навіть невелика, може спровокувати непотрібне.... Вибачте, але так буває... Попереджений, а значить озброєний", "щастя Вашій родині🙏 💓", "у Полтавській області багато красивих комплексів , де ліс, басейни", - написали фоловери Микити.

Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін дав цінні поради всім хлопцям.

Як раніше повідомляв портал "Українці", ведучий Микита Добринін порівняв майбутню дитину з манго.

Також портал "Українці" писав, що ведучий Микита Добринін показав, як він з Дашею Квітковою відпочиває в Єгипті.