У мережі поділилися новою фотографією російської та радянської легенди, актриси і талановитої співачки, продюсера і режисера, Примадонни естради Алли Пугачової. На знімку російська зірка одягнена в пишну рожеву сукню, тримаючи в руках великий букет жовтих троянд.

Відповідну фотографію розмістили на сторінці "_alla.pugacheva" в Instagram.

На фото Примадонна стоїть на сцені в короткому пишному рожевому платті і колготах, в одній руці вона тримає мікрофон, а в іншій – великий букет жовтих троянд.

"Коли на вантажівці відкритому якийсь скарб відвозили на дачу, яку ми знімали, — шафка, диванчик, стільчик, скринька — у вантажівці зверху сиділа я. і коли ми виїжджали за місто і жовті кульбаби були скрізь — це було для мене почуттям: "ось вона, свобода! Мені місяць не дадуть займатися музикою". Це було таке щастя. Ось з жовтими квітами пов'язана весна. Відпочинок, радість. Єдине, що мене бентежить, - 50 з гаком років, скільки святкую — - що я весну "дозволяю". З роками я зрозуміла, що це дуже нетактовно. Думаю, з наступного року треба все ж змінити традицію: весну запрошуємо!" - написали під фото Примадонни в її фан-профілі.

Скріншот зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram
Скріншот зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram

Фоловери фан-сторінки Пугачової швиденько почали коментувати нове фото.

"Алла вже давно зажралася, многово ви не знаєте молодь і на людей їй наплювати, як після концертів відповідала щоб я повторювала ще їм хамлам пісні!!!, як розштовхуючи натовп людей на перон заїжджає", "Клоунада застаріла", - написали критично підписники профілю.

Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram
Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram

Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram
Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram

Нагадаємо, що співачка Алла Пугачова показала спільний знімок з артисткою надією Бабкіною.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі показали відео Алли Пугачової з її другом Олександром Буйновим.

Також портал "Українці" писав, що у мережі розмістили нове фото Алли Пугачової з сигаретою в руках.