Відома українська співачка, телеведуча, народна артистка України, поет-пісняр, композитор, легендарна Ірина Білик порадувала фанатів публікацією в соціальній мережі. Вона показалася в новому вигляді і звернулася до публіки.

Відповідний пост Ірина Білик оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Легендарну артистку можна побачити в незвичайному вигляді - великий чорний капелюх і чорний лаковий плащ. Варто відзначити, що образ співачки - досить незвичайний, вона схожа на детектива з англійських серіалів або ж нагадує легендарного артиста Майкла Джексона.

"А якби придумали вакцину від смутку, ви б вакцинувалися? #іринабилик #вакцинація #irinabilyk #vaccine #irynabilyk #vaccination", - підписала публікацію українська зірка шоу-бізнесу.

Величезна кількість користувачів в соціальній мережі, які підписані на сторінку знаменитості, не змусили себе чекати і залишили чималу кількість відгуків під знімком своєї улюблениці.

Фото Ірини Білик
Фото Ірини Білик

"Не-а, смуток-це мистецтво)) Без печалі і смутку ми не були б щасливі️️", "вакцина Антігрустінка😜", "а краще вакцину від надмірної ваги))", "ні. Іноді посумуєш, а потім порадієш чому-небудь.😀", "Ні. Без смутку не було б красивих пісень, лірики. Ми б не знали, що щастя цінне. 😍 ❤ ️ ", "Смувати значить відчувати, а відчувати це найкраще...",- пишуть Коментарі фоловери Ірини.

Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram
Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram

Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram
Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram

Нагадаємо, що легендарна українська артистка Ірина Білик показала публіці свій новий вигляд.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Ірина Білик показала фотографію зі своєї молодості.

Також портал "Українці" писав, що успішна виконавиця Ірина Білик показала схожість з Аліною Гросу.