Талановита молода зірка російського телебачення, актриса зі знаменитого комедійного серіалу "Інтерни" Христина Асмус розповіла про те, як вона доглядає за шкірою свого обличчя. Дівчина показала фото в одному чорному боді і розповіла про те, які процедури допомагають їй доглядати за обличчям.

Відповідну публікацію Христина Асмус оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Дівчина нещодавно розповідала про те, як її ідеальне обличчя заразили різними болячками через кисті для макіяжу. Христина довго не могла повернути шкіру свого обличчя в ідеальний стан. А тепер вона розповіла про те, як їй вдалося все-таки це зробити.

Фото Христини Асмус
Фото Христини Асмус

"Вчора я написала про болючу ситуацію, яка викликала у мене страшну паніку, коли справа стосується шкіри обличчя... І обіцяла написати, що я роблю зі своїм обличчям. Загалом, розповідаю як я живу... 👇🏻 🔸 Я користуюся мінеральною пудрою замість тону і тільки своєї на всіх зйомках. При цьому наношу її не так часто - на вистави, зйомки та заходи 📸 У житті, на репетиції, озвучення і зустрічі я фарбую тільки очі. І взагалі намагаюся в косметиці перебувати якомога менше, насамперед коли приходжу додому-все з себе змиваю. І ніколи в косметиці не сплю!!!",- підкреслила Христина у своєму пості.

Також вона не користується ніяким кремом і категорично не вмивається водою з-під крана. Христина користується тільки своїми кистями для нанесення макіяжу, не застосовує компактну пудру і на натягує сильно головні убори на лоб.

Фото Христини Асмус
Фото Христини Асмус

"🔸 Я дуже часто міняю постільну білизну, щоб обличчя було на чистому завжди 🛏🔸 Я фарбуюся тільки вологими тінями, щоб вони не сипалися на шкіру 🔸 Дуже добре впливає на мою шкіру розпарювання - в гарячій ванній, лазні / сауні. Прям до почервоніння обличчя доводжу 🥵 і потім таке приємне стягування. Але обличчя обов'язково без косметики має бути і роблю я це завжди перед сном. Так вона у мене добре відновлюється до ранку. Але такі процедури у зв'язку з графіком дозволяю собі нечасто 🤷🏼♀", - продовжила російська актриса.

Нагадаємо, що російська зірка Христина Асмус насмішила шанувальників яскравою фотографією.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома актриса Христина Асмус нарвалася на критику через невдале вбрання.

Також портал "Українці" писав, що зірка російського телебачення Христина Асмус вилізла на дах.