Відомий український співак, талановитий автор і виконавець, член детективного складу на гіпершоу "Маска", тренер на музичному проекті "Голос Країни" Олег Винник потішив публіку шикарним постом у соціальній мережі. Він звернувся до фанатів і повідомив приємну новину.

Відповідну публікацію Олег Винник оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

Всім любителям української творчості відомо, що Олег пише і співає свої пісні самостійно. На його концертах збираються десятки тисяч фанатів, які обожнюють його творіння.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

Успішний артист - справжній "серцеїд", він закохав в себе мільйони жіночих сердець і продовжує підкорювати вершини. Віднедавна талановитий виконавець став справжнім шоуменом. Олег бере участь у новому проекті "Маска" і сидить у тренерському кріслі музичного шоу "Голос Країни".

У своїй публікації український артист постав перед фанатами в новому вигляді- темне довге волосся, світло-коричневий піджак і чорна сорочка.

Сторіз Олега Винника
Сторіз Олега Винника

Варто відзначити, що фотографія, на якій можна побачити Олега, зроблена цікавим чином - навколо знаменитого співака ніби розцвіли красиві квіти різних кольорів. Свій пост він присвятив своєму сольному концерту, який відбудеться вже цієї весни.

"Великий весняний концерт", - підписана публікація зірки.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

Нагадаємо, що успішний український артист Олег Винник розповів про популярне гіпершоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий виконавець Олег Винник показав свій новий вигляд.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий співак Олег Винник показав публіці молодих членів своєї команди на музичному шоу.