Одна з найвідоміших і легендарних співачок на українській естраді, народна артистка, легендарний продюсер, учасниця багатьох телешоу Наталія Могилевська зачарувала публіку шикарним постом у соцмережі. Вона показалася на популярній передачі "Cвітське життя" з іншими зірками, і здивувала українців своєю несподіваним навиком.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

"Хто вчора дивився "Світське життя" на плюсах? Потрібна Ваша думка! Я переглядала і мені здалося, що непогано жонглювала. Хоча в процесі зйомок було враження, що все погано. Розвійте моє сумніви: вийшло чи ні? Не дарма ж згадала минуле з естрадно-циркової Академії спеціально для @svitsketv 😂 з @kosadcha . @teatroom_official @sergeiperman #Могилевська #свєткаяжізнь #театр #премера #цирковоєшоу ", - підписала публікацію українська зірка.

Мільйонні підписники української легендарної співачки активно стежать за кожною публікацією своєї улюблениці, вони залишають чимало коментарів під знімками свого кумира.

"Дивувалася! Все просто було супер!)", "Все харашо було навіть занадто👍 👏", "образ Вау!!! Ві шикарні✨", "думка моя така: талановита людина талановита у всьому!! Наташа чарівна!👏 🙌 ❤", "Для людини, яка не те що з трьома - з одним м'ячем не впорається у вас добре вийшло. 😉", "Майже 😁", "Хто цей чоловік, весь час з Наталією поруч?", - пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що знаменита співачка Наталія Могилевська знатно здивувала українців кардинальною зміною іміджу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська артистка Наталія Могилевська звернулася до фанатів з домашньої обстановки.

Також портал "Українці" писав, що успішна виконавиця Наталія Могилевська показала аудиторії, як починається її Ранок у вихідний день.