Популярний український телеведучий, а також радіоведучий, колишній герой ефектного проекту про стосунки "Холостяк" Микита Добринін написав новий пост. Чоловік вирішив поділитися своїми враженнями від поїздки до Єгипту і прикріпив миле фото з готелю перед поверненням до Києва.

Відповідну фотографію Микита Добринін опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Не так давно Микита і його вагітна дружина Даша відпочивали на Мальдівах, де, власне, і розповіли про довгоочікуване поповнення в їхній родині. Потім вони повернулися в Києві, де на них "посипалася" велика кількість різних завдань, планів і важливих справ.

Фото Микити Добриніна і Даші Квіткової
Фото Микити Добриніна і Даші Квіткової

Тому пара вирішила ще раз відпочити закордоном, Микита і Даша полетіли в Єгипет. Вони вже відпочили там і збираються вилітати до Києва. У зв'язку з цим Микита вирішив поділитися своїми враженнями від Єгипту, залишивши фото з готелю, де він одягнений у велике худі, шорти і чорні сонцезахисні окуляри.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

"Кожну свою поїздку в Єгипет я можу оформити в готельну книжку. Написати про самого екстремального таксиста Ахмеда, супер дбайливих людей на ринку Старого міста, про битву двох жінок на вечері за полуницю. Новий тріп-нова пригода✨. Але сьогодні вже додому, побажайте легкої дороги💪 🏼", - написав у своєму пості під фото Микита Добринін.

Нагадаємо, що відомий ведучий Микита Добринін показав, як він проводить час з Дашею Квітковою в Єгипті.

Як раніше повідомляв портал "Українці", радіоведучий Микита Добринін показав розвагу з Дашею Квітковою.

Також портал "Українці" писав, що екс-холостяк Микита Добринін показав підводний світ на Мальдівах.