Відома українська модель, гаряча актриса і талановита співачка Даша Астаф'єва поділилася красивим і ефектним знімком, на якому вона постала без косметики. Артистка вирішила розповісти, хто вона така, а також поцікавитися у фанатів, ким вона є для них.

Відповідну публікацію Даша Астаф'єва розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Артистка славиться не тільки умінням спокушати чоловічу аудиторію і нескромно себе вести на публіці, а й своєю мудрістю. Даша дуже часто ділиться з шанувальниками різними думками і дає мудрі поради, також вона вміє і пожартувати.

Цього разу Даша вирішила розповісти, хто вона така, а також запитати у фанатів, хто вона для них. Артистка одягла досить скромне вбрання з мініатюрною прикрасою на шиї і змила з обличчя косметику.

"Хто така Даша Астаф'єва? Мені буде цікаво, дізнатися в коментарях, хто я для своїх людей в цьому просторі. Я почну. Даша Астаф'єва-Зеленооке таксі. УУ уу лалалалаЛа Тому, хто розповість саму зворушливу історію, відправлю подарунок! [колишнім прохання перегортати]", - написала Даша у своєму пості.

Скріншот зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram
Скріншот зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram

Шанувальники почали відповідати на питання свого кумира, залишивши під її постом безліч коментарів, це ж зробила і співачка Оля Полякова.

"БАГИНя❤️", "По мені так Даша - солдат божевільних баталій😅👋🏻😈💪🏻🔥🔥🔥😔", "Даша Астаф'єва - це наша Моніка Белуччі. Це талановита, добра,щира,чуйна,справжня, розумна жінка❤️", "Тигриця з загадковими очима😍", - написали фанати і Оля Полякова.

Коментарі зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram
Коментарі зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram

Коментарі зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram
Коментарі зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram

Нагадаємо, що відома українська співачка Даша Астаф'єва роздяглася на камеру і залишилася в нижній білизні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", співачка і модель Даша Астаф'єва розповіла про те, як можна полюбити себе.

Також портал "Українці" писав, що популярна актриса і співачка Даша Астаф'єва показала своїх собак.