Українська телеведуча Ольга Фреймут розмістила публікацію в соцмережі. Вона показалася в красивій сукні і звернулася до аудиторії, розповівши про те, що потрібно прибрати зі своєї шафи.

Відповідну публікацію Ольга Фреймут оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Категоричні «ні» в гардеробі.🌱 Одяг не твого розміру. Якщо ти влізла в сукенку, це ще не означає, що вона пасує.🌴 Високі чоботи до сідниць. Ну хіба ти - рибак. 🪴 Футболки з дурнуватими надписами: «Ура, у мене біполярка», або «Пиво - краще, ніж вода». Взагалі футболки з надписами. 🌳 Дуже модні речі дуууже модного бренду. 🌲 Не поєднуй коротку спідницю з декольтованими блузами, шпильками та святковою високою фрезурою", - поділилася Ольга з фанатами.

Крім цього, телеведуча сказала про те, що потрібно відмовитися від одягу на розпродажах.

"🍀Відмовляйся від речей на розпродажі, тільки тому, що вони вигідні. Якщо їх ніхто не купив - на це є причина, можливо, з ними щось не так. Те, що на кальсони знижка 80% - ще не сигнал їх придбати", - продовжила Ольга Фреймут.

Аудиторія, яка підписана на сторінку найскандальнішої телеведучої країни, не змусила себе чекати і залишила чималу кількість коментарів під постом зірки.

Фото Ольги Фреймут
Фото Ольги Фреймут

"Згодна, але, ботфорти які закривають коліна виглядає набагато краще і стильніше ніж чоботи які закінчуються під коліном", "Я підтрмую етикет. Але цей текст сповнень негативного сексизму настількі, що у мене сіпнулось око...😢 ", "А якщо і ніс підвів ️ ️ 😂біда якась ️ ️ невже комусь є справа до чиїхсь складок та целюліту? 🙄 🙄 🙄 ", "А що не-ідеального в целюліті? Чи в складках на спині? Вони є в 99% жінок. Вас послухати то кожна дівчина і жінка тепер має думати що в неї не ідеальна фігура", - пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram
Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram

Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram
Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram

Нагадаємо, що скандальна телеведуча Ольга Фреймут розповіла, як потрібно спілкуватися.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Українська телезірка Ольга Фреймут здивувала публіку відвертим знімком.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Ольга Фреймут розповіла українцям, як правильно пити алкоголь.