Відома українська артиста, популярна телеведуча, справжня зірка, колишня учасниця "Фабрики зірок", дружина Влада Топалова Регіна Тодоренко розчулила аудиторію шикарним відеороликом домашнього характеру. Вона показала фанатам свого 2-річного сина і його таланти.

Відповідну публікацію Регіна Тодоренко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

На відеоролику можна побачити прекрасну домашню обстановку талановитої зірки. Вона одягла щоденний одяг і заспівала зі своїм маленьким сином Михайлом пісню на камеру телефону.

"Дякую вам за найтепліші коментарі під попереднім постом 🙏 🏻ви мене надихнули на запис цікавого ролика з Михайлом Владиславовичем. До того ж, сьогодні ми відвідували театр «Російська пісня». Виявилося, Міша-великий поціновувач фольклору🙈 😄. Ну, на відео все зрозуміло 😆 . Як вам наш дует?) #подонугуляет", - підписала свою публікацію знаменитість.

Фото Регіни Тодоренко
Фото Регіни Тодоренко

Багатомільйонні підписники української артистки, не приховуючи захоплення, залишають незліченну кількість коментарів під відеороликом своєї улюблениці.

"Який голос однак👍 🙆 ♀️", "З бабулею завжди її співали, коли шерсть пряли! Прям повернення в дитинство!", "Голос у вас 🔥", "Чудо Золоте!😍 😂 ", "Ще один артист росте у вашій талановитій родині! 👍 😀", "Голос у вас який гарний😍 👏 🔥", - пишуть відгуки фоловери Регіни.

Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram
Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram

Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram
Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram

Нагадаємо, що українська артистка Регіна Тодоренко поділилася з фанатами кращими книгами, на її думку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита співачка Регіна Тодоренко поділилася враженнями після свого святкування на честь найромантичнішого дня в році.

Також портал "Українці" писав, що популярна Регіна Тодоренко звернулася до публіки, показавши свого маленького сина.