Популярна українська зірка, справжня знаменитість, талановита актриса, успішна артистка Аліна Гросу порадувала публіку шикарною відеолентою зі своєю участю. Вона показала відмінні кадри зі зйомок нового серіалу.

Відповідну публікацію Аліна Гросу продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

Чарівна артистка показала фанатам кадри з нового серіалу зі своєю участю. На відеоролику можна побачити різноманітні кадри і ролі вмілої актриси.

"Вчора Закінчилася прем'єра серіалу "В полоні у минулого" 🥳 я отримала масу відгуків від вас і мені дуже приємно, що ви дивитеся, стежте, цікавитеся...В першу чергу, мені б хотілося сказати вам, що герої фільму - це не ми, актори, а окремі особистості - персонажі, в яких ми перевтілюємося (на час зйомок) і які не мають з нами нічого. Позитивних героїнь, хороших, страждаючих, але скривджених життям-грати набагато простіше, так як в житті я, швидше «Кульбаба» 😇 😅 але проходити 7 кіл пекла і бути органічною в тому, що мені чуже - це круто))) навіть родичі лякаються і говорять не роби так, тобі ж повірять 🤣 загалом, друзі, для вас серіал - це маленький шматочок життя, для нас - це робота над органічним перевтіленням і велика нагорода - коли ви вірите в нього:)", - підписала Відеоролик українська актриса.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Нагадаємо, що Українська телезірка Аліна Гросу показала відеоролик зі своїм коханим чоловіком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Аліна Гросу показала публіці свого коханого чоловіка і повідомила приємну новину.

Також портал "Українці" писав, що молода знаменитість Аліна Гросу знатно протроллила Олю Полякову.