Популярна дочка найскандальнішої та найуспішнішої української артистки, відомої, як "Королева ночі", шоуврозумен Олі Полякової Маша потішила аудиторію постом у соціальній мережі. Вона показалася в несподіваному вигляді і звернулася до публіки з новиною про розіграш.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Юна дівчина Маша - дуже популярна в соціальній мережі, на її сторінку підписано 170 тисяч осіб. Вона знаходиться в центрі уваги завдяки заслугам своєї знаменитої матері.

"Самотня, красива Мазда 3 🚘 шукає свого власника!🤗 Якщо їм хочеш стати саме Ти!♥️ Зроби 3 простих кроки і забирай ключі🔑 🔐 1) підпишись на @ olya_yurieva та на всіх спонсорів у верхньому правому куті 2) постав нам по 3-5 лайків 3) натиснути у кожного блогера в сторіс 🚘 ( кожен день хтось з нас буде вибирати двох найактивніших і дарувати на карту гроші!💸 ", - підписала публікацію юна дочка популярної артистки.

Фото Маші Полякової
Фото Маші Полякової

Численні підпистники популярної дівчинки залишають незліченну кількість відгуків під знімком.

"Занадто відверте фото для такої юної особи, вона напевно вже і чпокается", "щось ви з юного віку починаєте разводняком займатися!!!!", "Розіграш сьогодні буде?", "П ***диш коса як завжди розлучення👏", " Фу, як це гидко....", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Маші Полякової в Instagram
Коментарі на пост Маші Полякової в Instagram

Коментарі на пост Маші Полякової в Instagram
Коментарі на пост Маші Полякової в Instagram

Нагадаємо, що юна дочка скандальної співачки Олі Полякової Маша показала публіці знімки зі своєї прогулянки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна дочка Олі Полякової звернулася до аудиторії з пропозицією.

Також портал "Українці" писав, що старша дочка Олі Полякової звернулася до українців з цікавою новиною.