Талановита радянська і українська актриса, телезірка, ведуча, заслужена і народна артистка України Ольга Сумська зачарувала аудиторію шикарним постом у своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася в патріотичному вигляді і звернулася до публіки.

Відповідний пост Ольга Сумська розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Популярна українська актриса постала перед публікою в красивому патріотичному образі – плаття чорного кольору з українською символікою і акуратна зачіска. Вона стала перед камерою об'єктива і душевно зачитала один з найзнаменитіших віршів великої Лесі Українки.

"ЛЕСЯ УКРАЇНКА📖 25лютого, 1871 року народилася одна з найвідоміших жінок давньої та сучасної України-ЛЕСЯ УКРАЇНКА!📖 До 150-річчя з дня народження видатної письменниці створено проект UA: Культура та Суспільне мовлення @suspilne.media " Поезія Лесі Українки.Читання " 💛 💙 Contra spem spero!", - підписала публікацію знаменитість.

Фото Ольги Сумської
Фото Ольги Сумської

Численні фоловери Ольги не змусили себе чекати і почали залишати свої відгуки під красивим відеороликом зірки.

"Як же талановито, до глибини душі. Браво. Бравісімо", "так пронизливо прочитано 😢 👏 👏 👏 дякую", "Як то подумалося, що цей вірш про мене, люблю Лесю з дитинства❤️", "Навіть гарно та проникливо !!! Браво, Оля !!!👏👏👏👏👏Вас можна слухати бескінечно !!!❤️❤️❤️😍😍😍", - коментують відеоленту юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Ольги Сумської в Instagram
Коментарі на пост Ольги Сумської в Instagram

Нагадаємо, що талановитий чоловік Ольги Сумської показав свій унікальний голос на всю країну.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська актриса Ольга Сумська звернулася до фанатів.

Також портал "Українці" писав, що знаменита актриса Ольга Сумська показала українцям знімки свого далекого дитинства.